MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 16337316

nr 1633 7316

Karmstolar

4 st, "Oscar", House doctor, metallstomme, flåtad bemålad sits

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 29 juli 2024
kl 18:12:41

Oscar Dahl (1902-1966)