MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 16337316
nr 1633 7316
Karmstolar
4 st, "Oscar", House doctor, metallstomme, flåtad bemålad sits
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:12:41
Oscar Dahl (1902-1966)